KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534090
nr 1453 4090
Hjalmar Trafvenfelt
(1851-1937)
Oljemålning, Hjalmar Trafvenfelt (1851-1937), Landskap med tallar. Signerad. Olja på duk, 48x34, yttermått inklusive ram: 65x51 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:18:03
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)